Chcete si spočítat cenu nemovitosti HNED a ONLINE? Vyzkoušejte náš online odhad!

Získejte důkladné podklady o tom, kolik stojí Vaše nemovitost.  Vyzkoušejte náš program a zjistěte cenu Vaší nemovitosti HNED. Ceny jsou vypočítávané na základě údajů z Katastru nemovitostí o prodejních cenách nemovitostí v okolí. 

 

 

 

Zjistit pouze cenu NESTAČÍ!

Proč? Protože cenu nemovitosti ovlivňují i faktory, se kterými s program zatím neporadí. 

Zobrazovaná cena vychází z prodejních cen nemovitostí v okolí. Z této ceny můžete vycházet, avšak každá nemovitost má svá specifika a tu program zatím nedokáže správně vyhodnotit. Více informací naleznete například v našem článku na Blogu MINTu. My Vám ale dokážeme zajistit špičkové podklady pro prodej nemovitosti za maximální možnou cenu. Ta bývá až o 12 % vyšší než za kolik se nemovitosti prodávají.

Ostravu a její okolí známe jako své boty a víme, že i malý detail na nemovitosti či lokalitě může znamenat rozdíl stovky tisíc ve výsledné ceně.

 

Prodejte s námi lépe

 

Co vše od MINTu získáte?

Ostravu a okolí známe jako své boty, dostanete tak kvalitní odhad od makléře Používáme moderní nástroje a cenové mapy, které od nás dostanete Máme léta zkušeností, o které se můžeme při konzultaci opřít Rukama nám prošly stovky nemovitostí, takže víme, na co si dát pozor Vyzkoušejte si nás nezávazně a přesvědčte se sami

Nechte nám kontakt a spojíme se s Vámi

*
*
*
fullname: