Investice a správa nemovitostí - u nás ruku v ruce

Jak zhodnotit svůj majetek, příliš přitom neriskovat a neztrácet se v papírování a složitých grafech? Investice do nemovitostí je dlouhodobě jedna z nejbezpečnějších a nejoblíbenějších možností. Pokud chcete své peníze bezpečně uložit do domu či bytu, rádi vám pomůžeme s celým procesem, od A až do Z, od nalezení nemovitosti, až po komunikaci s nájemníky.

S námi je investice do nemovitostí bez starostí

Nejen, že vám pomůžeme najít vhodnou nemovitost k investici, ale postaráme se i o hladký průběh koupě, případné rekonstrukce nebo zařizování, stejně jako nalezení vhodných nájemníků. Zkrátka vás provedeme celým procesem. O vaši nemovitost se dokážeme taky dlouhodobě postarat a staneme se jejími pečlivými správci – na vás pak zbývá jen ta příjemná povinnost a to přemýšlet, jak naložit s příjmem z pronájmu.

O co se v rámci správy nemovitostí postaráme?

  • vyhledání investiční nemovitosti
  • asistence při koupi nemovitosti
  • rekonstrukce a příprava nemovitosti k pronájmu
  • vyhledávání nájemníků, obsazování nemovitosti
  • komunikace s nájemníky
  • řešení vyúčtování

Jaké další služby můžeme investorům nabídnout?

Už máte vybranou nemovitost k investici? Rádi vám pomůžeme s celým procesem její koupě. Stejně tak jsme schopni zajistit také financování nemovitosti, a to i v případě, že si chcete nemovitost spravovat sami.

Pro další možnost zhodnocení majetku budeme za vás hlídat nové nabídky nemovitostí vhodných k investici. Neustále sledujeme vývoj cen na realitním trhu, a tak dokážeme pružně reagovat a vždy rychle poradit.

Proč investovat do nemovitostí (nejen) v Ostravě?

Obecně investovat do nemovitostí doporučujeme těm, kteří nemají tolik zkušeností s finančním trhem a hledají možnost zhodnocení peněz, která bude uchráněna inflace, a kde si na svou investici budou laicky řečeno „moci fyzicky sáhnout“. Žádné zahraniční akciové fondy, kryptoměny, složité výpočty. Investice do bytů nebo domů má navíc tu výhodu, že kromě měsíčního výnosu z nájemného získáte i možnost bydlení pro své potomky.

Ostrava má oproti ostatním velkým městům v České republice výhodu v dosud nižších cenách nemovitostí. Lákavé je k investování město samo, a to zejména díky tomu, že se pořád rozvíjí co do architektury, kultury, společenského života, tak i sportu nebo možností vzdělání. Nezaměnitelné kouzlo mají ale i okolní obce a menší města, především ta vzdálená co by kamenem dohodil od Beskyd.

Chcete získat více informací? Nechte nám na vás kontakt a my se obratem ozveme.

*
*
*
email: fname: