Pojď s námi změnit realitní trh

Do týmu naší kanceláře neustále hledáme schopné lidi, kteří nebudou jen zdatní obchodníci, ale budou taky ctít naše hodnoty a jejich práce pro ně bude i koníčkem. Myslíš, že jsi ty tou pravou osobou? Určitě se nám ozvi.

Na čem si u nás zakládáme?

Nejde nám jen o nábor a prodej nemovitostí, v práci realitního makléře vidíme mnohem více. Náš ideální kolega nebo kolegyně je nejen komunikativní, přátelská a učenlivá osobnost, ale dbá taky na slušnost, pro klienty udělá první poslední, a ještě s úsměvem na tváři.

V naší profesi postupujeme vždy individuálně dle požadavků a potřeb konkrétního klienta. Jednáme transparentně a neustále se vzděláváme. S klienty udržujeme dlouhodobé vztahy a zůstáváme v kontaktu i po podpisu kupní nebo nájemní smlouvy, je pro nás proto důležité, aby nový potenciální člen našeho týmu vycházel skvěle s lidmi a sám měl chuť jim pomáhat.

Co by měl náš nový kolega nebo kolegyně umět?

 • máme firemní hodnoty, vizi i misi a chceme, abys šel touto cestou s námi
 • hledáme především zkušené makléře, takže bys měl mít doložitelné zkušenosti s obchodem,
  ale pokud tomu tak není, máme připravený kariérní program i pro začínající obchodníky
 • měl bys mít svět realit a financí rád. Hledáme člověka, pro kterého být makléřem není jen práce, ale především služba lidem

Co nabízíme na oplátku?

 • pomoc do začátku, kdy dostaneš reálně zakázky
 • pokud jsi dobrý a dokážeš pracovat (prozkoušíme si tě), tak nabízíme férovou provizi, do začátku se o ní podělíme 50 % na 50 %,
  po pár obchodech se můžeš dostat až 70 % či možnost individuálních provizí, vše je o domluvě
 • dostaneš marketingovou podporu a možnost tvorby osobního brandu (vlastní značky pod hlavičkou Mint reality)
  u nás je běžný osobní web makléře, web pro nemovitosti, špičkový realitní systém, marketing na sociálních sítích, a především inspirativní prostředí.

Máte zájem o práci? Kontaktujte nás!

*
*
*
fname: fullname: