Kontakt

MINT reality s.r.o.
náměstí Antonie Bejdové 1810/10
708 00 Ostrava-Poruba

Telefon:+420 731 698 871
E-mail:info@mintreality.cz
URL:www.mintreality.cz
IČO:10900454
DIČ:CZ10900454

Další informace

Bankovní číslo realitní kanceláře: 
299396627/0300 vedený u ČSOB

Bankovní číslo realitní úschovy:
299403540/0300 vedený u ČSOB
299403575/0300 vedený u ČSOB

Kontaktní formulář

*
*
*
*
phone: lname:

Kontakty

František Chmelíček

Mgr. František Chmelíček
realitní makléř

Mobil: +420 604 826 820
E-mail: frantisek@mintreality.cz

Lukáš Šuniar

Lukáš Šuniar
realitní makléř

Mobil: +420 731 698 871
Web: www.lukassuniar.cz
E-mail: lukas@mintreality.cz

Lenka Jarová

Ing. Lenka Jarová
asistentka

Mobil: +420 739 066 119
E-mail: lenka@mintreality.cz

Michaela Kempná

Bc. Michaela Kempná
asistentka

Mobil: +420 771 210 031
E-mail: michaela@mintreality.cz

Jakub Kučera

Jakub Kučera
realitní makléř

Mobil: +420 608 675 680
E-mail: jakub@mintreality.cz

Martin Koláč

Martin Koláč
realitní makléř

Mobil: +420 608 863 591
E-mail: martin@mintreality.cz

advokátní kancelář EVB

advokátní kancelář EVB
spolupracující advokátní kancelář

Mobil: +420 731 698 871
E-mail: info@mintreality.cz

Luboš Libosvár

Luboš Libosvár
realitní makléř

Mobil: +420 602 459 666
E-mail: lubos@mintreality.cz

Radim Vrána

Radim Vrána
realitní makléř

Mobil: +420 722 792 287
E-mail: radim@mintreality.cz

Václav Bílovský

Václav Bílovský
realitní makléř

Mobil: +420 771 231 001
E-mail: vaclav@mintreality.cz

Zákaznická linka a péče o klienty

Zákaznická linka a péče o klienty
Zákaznická linka

Mobil: +420 605 198 928
E-mail: info@mintreality.cz

Josef Grossmann

Josef Grossmann
finanční poradce

Mobil: +420 731 279 021
E-mail: josef@mintfinance.cz

Vojtěch Aľušík

Vojtěch Aľušík

Mobil: +420 731 323 735
E-mail: Vojta@mintreality.cz

Vendula Medviďová

Vendula Medviďová
realitní makléř

Mobil: +420 607 083 906
E-mail: vendula@mintreality.cz

Patricie Stahalíková PFP

Ing. Patricie Stahalíková PFP
realitní makléř

Mobil: +420 774 385 040
E-mail: Patricie@mintreality.cz

Václav Kantor

Václav Kantor

Mobil: +420 737 812 970
E-mail: Kantor@mintreality.cz