O Mint reality

Jsme tým makléřů, realitních a finančních odborníků, který chce dělat věci jinak. I když sídlíme a působíme především v Ostravě, naše zastoupení najdete po celé České republice. Není proto problém pomoci vám s realitami kdekoliv, třeba i v severních Čechách, na jižní Moravě nebo v Praze.

Co odlišuje naši realitní kancelář od ostatních kanceláří, soukromých makléřů nebo realitních gigantů? Stejně jako oni máme léta praxe a osobní přístup, zakládáme si ale především na transparentnosti a komplexnosti našich služeb.

Transparentnost a komplexnost. Co to pro naše klienty znamená? 

Pro naše klienty jsme maximálně transparentní, všechno říkáme a prezentujeme na rovinu – vždy informujeme o reálných a finálních cenách našich služeb, smlouvy píšeme tak, aby jim dobře a správně porozuměl i laik. Všechno, co děláme, našim klientům patřičně vysvětlíme tak, aby znali veškeré naše kroky při prodeji, koupi nebo i pronájmu, a porozuměli jim.

Komplexní realitní služby pro nás nejsou jen prázdná hláška, ale závazek. Samozřejmě se postaráme o základní služby, jako jsou například prohlídky, smlouvy a podobně. Co se týče marketingu nemovitostí, víme, že kvalitní prezentace nabídky je základ. Proto nejen, že nemovitost profesionálně nafotíme, ale vytváříme i pokročilé video prohlídky nebo virtuální prohlídky. Pro vaši nemovitost jsme také schopni vytvořit samostatný web, který napomůže rychlejšímu prodeji. Následujeme zkrátka moderní trendy. Uzavřením smlouvy pak naše práce ani zdaleka nekončí. Rádi vám poradíme, co s nabytými penězi, daněmi, různými právními aspekty, ale i přepisem energií nebo zařízením nejlepšího internetu.

Jaká je naše mise a vize?

Zaměřujeme se na vzdělávání makléřů i veřejnosti a narovnání realitního trhu. Reality nejsou jen o penězích, bojujeme proto proti všem kancelářím, které chtějí klienty sedřít z kůže. Naopak je naší misí pomoci klientovi ušetřit a navrátit realitnímu trhu lidskost.

Vizí společnosti je nabídnout kvalitní, komplexní a vždy transparentní služby. Prodat nemovitost za maximální možnou cenu a pomoci našim zákazníkům i po prodeji, koupi nebo pronájmu.

O nás MINT reality - prst ukazující na model domu

Na čem si zakládáme?

  • Hladký průběh obchodu
  • Maximální prodejní cena
  • Profesionální marketing nemovitostí
  • Transparentnost
  • Edukace a kultivace trhu
  • Komplexnost
  • Pohodová atmosféra
  • Maximální otevřenost a důvěra
  • Podpora lokálních firem, akcí a organizací. V Ostravě a především Porubě žijeme, podnikáme a pomáháme.