Prodejte svůj pozemek těm správným lidem

Uvažujete o prodeji svého pozemku v blízkosti Ostravy, ale nevíte, jak najít spolehlivého kupce? Najdeme vám zájemce, kteří si vaší nemovitosti budou vážit a vybudují na ní svůj nový domov. S klienty jednáme vždy přímo, vyslechneme si jejich příběhy a uděláme maximum pro jejich spokojenost.

Pro koho nemovitost hledáme? Obrátili se na nás například manželé Adam a Michaela, kteří si už v minulosti prošli jednou koupí pozemku na vlastní pěst a získali jen negativní zkušenost a zklamání. My se jim nyní snažíme pomoci najít cestu k vysněnému bydlení.

Příběh Adama a Michaely

„V průběhu roku 2016 jsme s tehdy ještě partnerkou přešli od diskuzí typu "bylo by hezké mít domeček se zahrádkou" k definitivnímu rozhodnutí a hledání vhodného pozemku. V inzerátech a nabídkách se nám vesměs nic nelíbilo, a když náhodou ano, tak při osobní prohlídce a hlubším zkoumání vyšly najevo zásadní nedostatky pozemků. Přesto se nám povedlo v roce 2017 navázat kontakt s majiteli pozemku v Martinově a po ověření na místním stavebním úřadě, zda je pozemek vhodný ke stavbě rodinného domku, jsme jej skutečně koupili.

Už jsme se těšili na vysněné bydlení, ale čekal nás kolotoč povinností. Objevili jsme první problém s nutností vypracovat územní studii a po rok a půl trvajícím čekání a připomínkování všech dotčených stran jsme zažádali o stavební povolení. Při procesu povolování ale vyvstaly najevo překážky a my jsme se ocitli v začarovaném kruhu administrativních a jiných bariér, kvůli kterým se možnost postavit dům v podstatě na několik let zastavila. Sen o vlastním domečku se tedy (dočasně) rozplynul.

Po nějakém čase váhání a přemítání jsme se rozhodli udělat si radost a stali jsme se manželi. Vzápětí jsme zase nabrali pozitivní směr myšlení a uvědomili si, že se přece našeho snu o domku jen tak nevzdáme, a poučíme se z předchozího nezdaru.

Začali jsme proto znovu pracovat na naplnění našeho snu a tentokrát s pomocí odborníků z realitního prostředí hledáme pozemek, kde bude radost žít. Věříme, že v blízké budoucnosti si budeme moct říct: „Povedlo se.“

-    Adam a Michaela Štefankovi

Jaký pozemek nejen pro Adama a Michaelu hledáme?

  • Velikost přibližně 800 až 1 200 m2
  • Primárně pozemek v oblasti Hrabová, Nová Bělá, Vratimov – Zadky, Řepiště, Polanka nad Odrou, ale může být i Krmelín, Stará Ves nad Ondřejnicí nebo Jistebník
  • Cena pozemku ideálně do 2 až 2,5 milionu korun v závislosti na velikosti, umístění a kvalitě pozemku
  • V případě lukrativního pozemku je možné zvážit i vyšší cenu

Odpovídá váš pozemek našim požadavkům a chtěli byste jej prodat a mít jistotu, že skončí v dobrých rukou? Neváhejte se nám ozvat.

*
*
*
email: