Prodejte s námi rychleji díky online marketingu

Jak toho dosáhneme? Níže Vám dáme nahlédnou do našeho know-how a ukážeme Vám naše způsoby prezentace nemovitostí na internetu. 

Podpora prodeje nemovitosti skrze online marketing

Realitní kanceláře většinou dělají pouze některé z činností níže a proto se jim nedaří prodat v domluveném termínu a za maximální možnou cenu. 

V MINTu neděláme věci na půl plynu, ale pro každou zakázku děláme maximum.

Máme tedy kvalitní nafocenou nemovitost, s video prohlídkou, vizualizacemi a skvěle sepsaným prodejním popisem nemovitosti. Na úvod nemovitost inzerujeme na svém vlastním webu MINT reality, který má návštěvnost okolo 4 tisíc návštěvníků měsíčně. Souběžně s našim webem inzerujeme nemovitost na předních realitních serverech, kde si naše nemovitosti zobrazuje okolo 60 tisíc lidí měsíčně. 

Nemovitosti na webustatistiky Google

srealitystatistiky inzerce

Vysokou návštěvnost webových stránek si držíme díky pravidelným reklamám, propagaci nemovitostí, makléřů, článků a přirozeným vyhledáváním lidí na internetu. Tím se z našeho webu stává silné místo s nabídkou nemovitostí.

No a nyní to začíná. Nemovitost propagujeme formou video prohlídky na vlastním profilu na sociálních sítích (Facebook a Instagram, nově začínáme pracovat na síti TikTok). Následně děláme propagaci nemovitosti formou reklamy na sociálních sítích. Máme několik formátů - pravidelné reklamy s nabízenými nemovitostmi a konkrétní reklamu na danou nemovitost. Obecné reklamy mají zobrazení okolo 100 000 lidí měsíčně a konkrétní reklama na podporu nemovitosti má počet zobrazení okolo 80 000 lidí měsíčně. Pracujeme s cílením reklam tak, aby se ukázali lidem se zájmem o koupi nemovitosti. Zde uvádíme vzory reklam pro představu.

Nemovitosti propagujeme i formou pravidelného emailingu, kterým oslovujeme okolo tisíce odběratelů a směřujeme je na nemovitosti na našem webu mintreality.cz

Kombinace inzerce na realitních serverech, vlastním webu, reklam na sociálních sítí, emailingu a přirozené návštěvnosti webových stránek (podpořené reklamou na Googlu, Seznamu, Firmách.cz a dalších), společně s budováním věrohodné značky a poctivou prací realitních makléřů MINTu, to je cesta k nalezení vhodného kupce v krátkém časovém horizontu!

Máte zájem prodávat nemovitost s námi? Napište nám a poznáte opravdu komplexní realitní servis.

*
*
*
*
*
*
*
email: