Realitní makléř kupujícího

Kupující

Nejen při prodeji nemovitosti, ale i při její koupi vám může realitní makléř ušetřit spoustu starostí, času a mnohdy i peněz. Ať už hledáte dům nebo byt k bydlení nebo sháníte sídlo či pobočku pro vaši firmu, díky službě makléř kupujícího můžete najít vhodnou nemovitost, jak se říká, pod pultem, ale taky získat lepší podmínky koupě.

S čím vám realitní makléř při koupi nemovitosti pomůže?

Tak především – díky realitnímu makléři se můžete dostat k nemovitostem, které byste na realitních serverech jen těžko hledali. Realitní makléři mají díky svým kontaktům možnost dostat se i k neveřejným nabídkám nemovitostí, a právě mezi nimi najít dům, byt nebo pozemek pro vás.

Stejně tak vám makléř může pomoci vyjednat lepší kupní podmínky. S vyjednáváním má zkušenosti, a navíc to zvládne s odstupem a bez emocí. Zanalyzuje vám cenu nemovitosti, porovná výhody, nevýhody i případné vady nemovitosti, a může vám například vyjednat i lepší dobu splatnosti nebo možnosti financování koupě.

Velkou výhodou naší služby makléř kupujícího je to, že pro vás bude koupě nemovitosti takřka bez starostí, respektive vám zůstanou jen ty příjemné starosti jako prohlídky, zařizování interiéru a podobně. Makléř se postará o veškeré technické i právní vady, papírování ve smyslu smluv i přepisů v katastru nemovitostí, štítek PENB, ale může třeba i zjistit jaké jsou poměry ve společenství vlastníků jednotek, jací jsou sousedi a tak dále.

A kolik vás to bude stát?

Pokud hledáte nemovitost ke koupi, vyjdou vás služby makléře na 5 % z kupní ceny nemovitosti. V případě, že hledáte pronájem, je cena rovna jednomu nájmu.

Máte zájem o tuto službu? Kontaktujte nás!

*
*
*
lname: phone: