Prodej nemovitostí s kompletním servisem

Prodej nemovitosti se na první pohled nemusí zdát jako komplikovaný proces, opak je ale pravdou. Aby vše proběhlo hladce, bez starostí a možných problémů, nabízíme kompletní zprostředkování prodeje nemovitosti se všemi službami.

Co je součástí zprostředkování prodeje nemovitosti?

Homestaging - zrcadlovka a natáčení ložnice s postelí

Před samotným prodejem s vámi nemovitost projdeme a stanovíme její odhadovanou cenu. Provedeme tak zvaný home staging, kdy připravíme vaši nemovitost k prezentaci a prodeji – prostor uklidíme a upravíme dle moderních trendů.

Následně celou nemovitost profesionálně nafotíme, natočíme video prohlídku a zařídíme virtuální prohlídku. Pro vaši nemovitost pak umíme vytvořit i speciální vlastní web nemovitosti, díky kterému je prodej ještě rychlejší. Umíme zvolit vždy ty pravé marketingové kanály k propagaci – sázíme nejen na umístění nabídky na webu a realitních serverech, ale taky na výkonnostní marketing. A sociální sítě? Ty jsou naší hlavní parketou. Jsme aktivní jak na Facebooku naší kanceláře, tak i přímo na účtech makléřů. Nabídky tady nasdílíme a pořádně je podpoříme i reklamou, aby našly toho správného zájemce. 

Postaráme se vám i o veškerý právní servis – ať už půjde o jednoduché poradenství, úschovnu peněz nebo kompletní sepsání smluv. Součástí naší práce je i řešení věcných břemen, výmazy nebo kompletní zajištění převodu nemovitosti v katastru. 

Podpisem smlouvy to u nás nekončí. V případě zájmu vám rádi poradíme, kam výhodně investovat nabyté peníze a podobně.

Dokážeme vyřešit i komplikace

Za léta praxe v realitách jsme se už setkali s nejrůznějšími překážkami a problémy nejen při prodeji nemovitostí. Jaká je naše výhoda? Tyhle komplikace jsme se naučili řešit, a to rychle, bez výmluv a zbytečných řečí. Nejde nám jen o to co nejrychleji prodat nemovitost, naším cílem je maximální spokojenost klientů.

Inzerujeme i v zahraničí

Pro naše klienty, kteří prodávají nemovitosti v zahraničí a nebo hledají zahraniční investory či kupce, inzerujeme zakázky na zahraničních serverech. No a kde všude inzerujeme?

Slovensko

Nemovitosti, které směřujeme na Slovensko, inzerujeme na českých portálech, které umožňují inzerci na Slovensko. Mimo českých serverů inzerujeme nemovitosti na serverech Nehnutelnosti.skReality.skTopreality.sk

Polsko

Polsko je polohou naší realitní kanceláří velmi zajímavý trh a nemovitosti zde inzerujeme na serverech Otodom.plDomiporta.pl a Domy.pl.

Německo

Serverů v Německu je více, jsou velmi často rozdělené dle Spolkových zemí. My naše zakázky inzerujeme na serverech Wohnung-jetzt.de, Immobilienscout24.de, Immowelt.de a Wunschimmo.de.

Rakousko

V Rakousku jsou podobné podmínky serverů jako v Německu. V této zemi jsme si vybrali nabídku serverů Immobilienscout24.at (stejný server jako v Německu), Immodirekt.at a Willhaben.at.

Toto je výčet nejčastějších serverů, na které směřujeme zakázky. Nicméně, vždy je to o domluvě s klientem. Jsme schopni inzerovat nemovitosti i na dalších trzích, jako je Nizozemsko, Itálie, Španělsko a Portugalsko. Například ve Španělsku (konkrétně na Kanárských ostrovech) a Itálii máme své kontakty, se kterými spolupracujeme a dokážeme tak pracovat i lokálně v dané zemi. 

Máte zájem o tuto službu? Kontaktujte nás!

*
*
*
lname: phone: fname: