Prodej nemovitostí s kompletním servisem

Prodej nemovitosti se na první pohled nemusí zdát jako komplikovaný proces, opak je ale pravdou. Aby vše proběhlo hladce, bez starostí a možných problémů, nabízíme kompletní zprostředkování prodeje nemovitosti se všemi službami.

Co je součástí zprostředkování prodeje nemovitosti?

Homestaging - zrcadlovka a natáčení ložnice s postelí

Před samotným prodejem s vámi nemovitost projdeme a stanovíme její odhadovanou cenu. Provedeme tak zvaný home staging, kdy připravíme vaši nemovitost k prezentaci a prodeji – prostor uklidíme a upravíme dle moderních trendů.

Následně celou nemovitost profesionálně nafotíme, natočíme video prohlídku a zařídíme virtuální prohlídku. Pro vaši nemovitost pak umíme vytvořit i speciální vlastní web nemovitosti, díky kterému je prodej ještě rychlejší. Umíme zvolit vždy ty pravé marketingové kanály k propagaci – sázíme nejen na umístění nabídky na webu a realitních serverech, ale taky na výkonnostní marketing. A sociální sítě? Ty jsou naší hlavní parketou. Jsme aktivní jak na Facebooku naší kanceláře, tak i přímo na účtech makléřů. Nabídky tady nasdílíme a pořádně je podpoříme i reklamou, aby našly toho správného zájemce. 

Postaráme se vám i o veškerý právní servis – ať už půjde o jednoduché poradenství, úschovnu peněz nebo kompletní sepsání smluv. Součástí naší práce je i řešení věcných břemen, výmazy nebo kompletní zajištění převodu nemovitosti v katastru. 

Podpisem smlouvy to u nás nekončí. V případě zájmu vám rádi poradíme, kam výhodně investovat nabyté peníze a podobně.

Dokážeme vyřešit i komplikace

Za léta praxe v realitách jsme se už setkali s nejrůznějšími překážkami a problémy nejen při prodeji nemovitostí. Jaká je naše výhoda? Tyhle komplikace jsme se naučili řešit, a to rychle, bez výmluv a zbytečných řečí. Nejde nám jen o to co nejrychleji prodat nemovitost, naším cílem je maximální spokojenost klientů.

Máte zájem o tuto službu? Kontaktujte nás!

*
*
*
lname: phone: email: