Příběh paní Petry aneb Jak se nám povedlo prodat byt o 200 000 Kč dráž

Paní Petra a její muž se rozhodli prodat svůj byt. A jelikož s nemovitostmi neměli žádné zkušenosti, oslovili hned dvě realitní kanceláře, aby se na byt podívaly a udělaly jim nabídky. Díky tomu zjistili, že postupy kanceláří se mohou velmi lišit, a dokázali svůj byt prodat opravdu nejvýhodněji. Jak se jim to povedlo?

První z oslovených kanceláří se soustředila na rychlý prodej bytu, a to i za rizika, že za něj majitelé nedostanou maximální možnou cenu. Relativně nízká cena nemovitosti by byla i jejím hlavním lákadlem, zájemci by se orientovali hlavně podle ní a nebyl by tak důležitý kvalitní servis při prodeji, profesionální fotky, home staging nebo i marketing.

Jako druhou kancelář oslovila paní Petra se svým mužem nás, MINT Reality, konkrétně makléře Radima Vránu. Radim razí v práci heslo, že nejrychlejší obchod nemusí být nutně ten nejlepší. A v případě tohoto bytu se to opět potvrdilo.

Radim nevyzdvihoval jen klady bytu, ale zhodnotil jej objektivně – i s jeho nedostatky. Paní Petře a jejímu muži tak otevřel oči. Právě díky jeho férovému a lidskému přístupu vsadili prodávající na Radima. A to se jim vyplatilo. Získali správný cenový odhad, kvalitní home staging, fotky i video prohlídku, nabídka bytu byla dobře propagovaná. Díky tomu projevil zájem ideální kupec. Majitelé ve finále svůj byt prodali o celých 200 000 Kč dráž, než byla navrhovaná cena první oslovené kanceláře. Nakonec jsme páru doporučili, kam investovat získané peníze, aby se jim nejlépe zhodnotily, i jak vyřešit daně.

A to nejlepší na závěr – klienti byli s Radimovými službami a průběhem prodeje tak spokojeni, že nám paní Petra neváhala napsat krásnou referenci, za kterou moc děkujeme.

 

 

Chcete také prodat svou nemovitost lépe? Napište nám a vše společně probereme!
*
*
*
*
*
*
*
lname: